Oslavte s námi příchod mladých vín! Stylový společenský večer na Občanské plovárně v centru Prahy bude i pro vás jedinečným zážitkem a příležitostí získat nové kontakty pro váš byznys.

Vstupte s Francouzsko-českou obchodní komorou do světa vysoké gastronomie, ochutnejte pečlivě vybraná mladá vína od předních francouzských a českých vinařů nebo se projeďte parníkem po Vltavě s výhledem na noční Prahu. Prohlédněte si nově otevřenou Občanskou plovárnu na břehu řeky a využijte příležitosti potkat se se zástupci top managementu předních francouzských a českých firem a institucí.

Přijměte naše pozvání do světa, kde se lidé skutečně dokážou bavit příjemnou hudbou, nevšedními zážitky a nápaditou gastronomií. Buďte našimi hosty na večeru Beaujolais nouveau a Svatomartinské.

 

Večer plný krásných zážitků

Během večera se můžete těšit na vyjížďky parníkem po Vltavě nebo tombolu o dárkové balíčky a vína.

O příjemnou atmosféru se postará jazzový pianista Patrik Kačo. Ať už chcete ochutnat skvělá francouzská a česká vína, sbírat nové kontakty nebo protančit celou noc, společenský večer Beaujolais nouveau a Svatomartinské je dokonalá příležitost. 

Vína od předních vinařů

Francie je synonymem dobrého vína a Beaujolais je nejznámějším vinařským konceptem na světě. Ochutnejte 10 druhů Beaujolais nouveau a Beaujolais nouveau Villages od vinařů, které jsme pro vás pečlivě vybrali. Pro milovníky bílého vína a pro vyvážení francouzsko-českého poměru jsme si pro vás připravili také 10 druhů svatomartinských vín, například od Vinselektu Michlovský.

Luxusní prostředí a catering

Ještě jste nebyli v nově otevřené Občanské plovárně? Čtvrtek 21. listopadu je ideální příležitostí objevit unikátní místo s jedinečnou atmosférou, nejstarší dochované poříční lázně v Praze s bohatou historií a tradicí.

Místní šéfkuchaři Jan Mužátko mladší a Filip Hošek, kteří spolu vystudovali prestižní kulinářský institut Paula Bocuse v Lyonu, umně kombinují českou a francouzskou kuchyni. Ochutnáte telecí na víně, slaný koláč quiche, pstruha nebo makronky.

Kontakty pro vaše podnikání

Francouzsko-česká obchodní komora sdružuje mezi svými členy více než 300 francouzských a českých společností. Na společenském večeru Beaujolais nouveau a Svatomartinské očekáváme 600 hostů včetně ředitelů a manažerů firem jako jsou AXA, Mazars, Total, Atalian, Bureau Veritas nebo Edenred a také diplomaty. Večer může být i pro vás nejen nezapomenutelným zážitkem, ale i zdrojem kontaktů pro rozvoj vaší společnosti.  

Zarezervujte si své vstupenky již nyní.

Vstupné / Entrée

Early birds do 10. listopadu / avant le 10 novembre
3 000 CZK nečlenové / non-membres
1 500 CZK členové / membres 

Od 11. listopadu / A partir du 11 novembre 
3 500 CZK nečlenové / non-membres
1 500 CZK členové / membres 

Všechny ceny jsou bez DPH.
Tous les tarifs sont hors TVA.

Oslavte s námi příchod mladých vín!

@
Jméno PŘÍJMENÍ, ...
Partager cette page Partager sur FacebookPartager sur TwitterPartager sur Linkedin