Ze života komory  •  Sportovní akce

Turnaj v pétanque v Brně

Po roční pauze turnaj v pétanque Francouzsko-české obchodní komory opět zavítal do Brna. V parku Lužánky se v rámci Francouzského dne 30. května v Brně sešlo 28 tříčlenných týmů a další dvacítka diváků a fanoušků. Každý tým čekala tři herní kola pétanque do 13 bodů, o organizaci hry se profesionálně postarali CZ Pétanque. V boji o třetí místo tým Chambrelan překonal Chempex, finále vyhrál jediný ryze francouzský tým Pastis 51, když porazil tým Café Podnebí.

V rámci francouzského dne se ráno konal General managers brunch v hotelu Barceló Brno Palace. Partnerem celého dne byly společnosti hotel Barceló Brno Palace, Edenred, Leaseplan a Café Podnebí. Dárky pro vítěze věnovaly také společnosti Bonne Maman a Jan Becher-Pernod Ricard.

Pražský turnaj v pétanque se uskuteční v zahradách trojského zámku ve čtvrtek 29. srpna 2019.