CCIFI Connect: mobilní aplikace mezinárodní sítě francouzských obchodních komor

Mobilní aplikace CCIFI Connect je určena výhradně členům francouzských obchodních komor. Byla vyvinuta za účelem usnadnit networking, získat přehled o akcích a usnadnit přístup ke členským výhodám naší celosvětové sítě!

 

 

 

Vydejte se do světa - Vyberte si některou z 80 cílových destinací a seznamte se s klíčovými aktéry, členskými výhodami, akcemi a informacemi o vybrané zemi. 

 

Rozvíjejte své podnikání - získejte přístup k více než 4000 akcí ročně, spojte se s mluvčími nebo účastníky a budujte si efektivní síť kontaktů. 

 

 

Seznamte se s odborníky - Připojte se do některého z 300 tematických nebo uzavřených klubů (CEO, CFO, HR, Tech, CSR,...) a navažte kontakt s experty nebo vrcholovými manažery ve svém oboru.  

 

Navažte nové vztahy - síť představuje 70 000 kontaktů, kde můžete hledat podle podobnosti firmy, podle vašich potřeb, odvětví nebo podle země a rozvíjet tak své podnikání. 

 

 

 

Využijte nabídky pro členy - Využijte více než 1000 jedinečných členských nabídek užitečnýchch pro vaše podnikáním, a to ve více než 40 zemích: hotely, doprava, byznys, životní styl... 

 

Mějte přístup k exluzivním informacím - Sledujte specializované zpravodajství: informace o trhu, o akcích a jejich reprízách. 

Chcete se na něco zeptat?

Jsme tu pro Vás

kontaktujte nás!