Objevte Členskou sekci: uzavřená část webu pro členy Francouzsko-české obchodní komory se všemi výhodami na jednom místě! 

Co je Členská sekce?

Členská sekce

Členská sekce je váš soukromý komorový profil, který vám umožní přístup k nabídkám, exkluzivním výhodám, snadnějšímu navazování kontaktů a k mnoha dalším výhodám, které podpoří rozvoj vašich obchodních aktivit v České republice!

 

Přihlásit se

 

 

 

Jaké výhody nabízí Členská sekce?

Nové obchodní příležitosti

Členská sekce umožňuje přístup nejen k ročence členů Francouzsko-české obchodní komory, ale rovněž k ročence členů všech francouzských obchodních komor CCI France International. Co tohle znamená? Více než 37 000 kontaktů a 15 000 společností na jednom místě!

Tip: Ověřte a aktualizujte své osobní údaje a údaje o vaší společnosti v záložce “Můj profil”. Aby byl váš profil viditelný pro ostatní a abyste mohli dostávat žádosti o kontakt, zaškrtněte prosím pole “Souhlasím se zasíláním žádostí o kontakt” v záložce “Můj osobní profil”.

 

 

 

Nabídky členů komunity

V členské sekci můžete vyhledávat a přidávat nabídky pro ostatní členy.

Je vaše nabídka neodolatelná? Nenechte vaše partnery čekat!

 

Zveřejnit

 

 

 

Burza práce

Členská sekce umožňuje přístup k burze práce, ve které naleznete pracovní nabídky členských společností. Stejně tak vy zde můžete zveřejnit vaše volné pracovní pozice. Stačí jen vyplnit formulář!

Tip: V databázi CV jsou mají kandidáti možnost vytvořit svůj vlastní profil - třeba si vás váš budoucí zaměstnavatel všimne právě zde!

 

 

 

 

Nástroje pro komunikaci o vaší společnosti

V Členské sekci o sobě můžete dát vědět prostřednictvím zveřejňování aktualit a vámi plánovaných událostí. Využijte také našich propagačních nabídek!

 

 

 

 

 

Video-podcasty a záznamy akcí

V této části členské sekce naleznete video-podcasty a záznamy našich akcí a webinářů.

 

 

 

 

 

Členská sekce

Chcete využít vašich členských výhod?

Přihlásit se