Stálý tým

Stálý tým Francouzsko-české obchodní komory, který tvoří 10 lidí, vás bude provázet během založení i další expanze vaší firmy v ČR.

Michal MACKO Ředitel
+420 224 833 090 michal@chambre.cz
Martin DYTRYCH Obchodní manažer
+420 224 833 091 martin@chambre.cz
Marta WALLENFELSOVÁ HR Senior konzultant
+420 224 833 078 marta@chambre.cz
Petra ŠTEFKOVÁ Hlavní účetní
+420 224 833 090 compta@chambre.cz
Lenka LESOVÁ Senior konzultant
+420 224 833 084 lenka@chambre.cz
Joseph MULLER Konzultant
+420 224 833 097 joseph@chambre.cz
Linda SALAJKOVÁ Komunikace
+ 420 224 833 094 linda@chambre.cz
Claire-Lise MOREAU Komunikace
+420 224 833 090 claire-lise@chambre.cz
Leticie OUTHIEROVÁ Stážistka
evenement@chambre.cz
Petra HUJEROVÁ Akce pro členy
+420 737 482 554 petra@chambre.cz
Šárka STEJSKALOVÁ Akce pro členy
+420 224 833 090 sarka@chambre.cz
Julia LEYRIS Akce pro členy
+420 224 833 090 julia@chambre.cz
Marie MAZÁČOVÁ Asistentka
+420 224 833 090 marie@chambre.cz
Petr MOTALÍK Junior konzultant
+420 224 833 090 appui@chambre.cz
Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin