Stálý tým

Stálý tým Francouzsko-české obchodní komory, který tvoří 10 lidí, vás bude provázet během založení i další expanze vaší firmy v ČR.

Michal MACKO Ředitel
+420 224 833 090 michal@chambre.cz
Martin DYTRYCH Obchodní manažer
+420 224 833 091, +420 724 315 797 martin@chambre.cz
Marta WALLENFELSOVÁ HR Senior konzultant
+420 224 833 090 marta@chambre.cz
Petra ŠTEFKOVÁ Hlavní účetní
+420 224 833 090 compta@chambre.cz
Lenka LESOVÁ Senior konzultant
+420 224 833 084 lenka@chambre.cz
Joseph MULLER Konzultant
+420 224 833 097 joseph@chambre.cz
Claire-Lise MOREAU Komunikace
+420 224 833 090 claire-lise@chambre.cz
Petra HUJEROVÁ Akce pro členy
+420 737 482 554 petra@chambre.cz
Šárka STEJSKALOVÁ Akce pro členy
+420 224 833 090, +420 605 901 390 sarka@chambre.cz
Julia LEYRIS Akce pro členy
+420 224 833 090 julia@chambre.cz
Petr MOTALÍK Junior konzultant
+420 224 833 090 appui@chambre.cz
Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

#PRŮZKUM – Mezinárodní obchodní barometr

Aby francouzský trh měl k dispozici relevantní informace z mezinárodních trhů, spojili své síly francouzští poradci pro zahraniční obchod (CCE) a francouzské obchodní komory působící v zahraničí a za účelem pravidelného monitoringu připravili Mezinárodní obchodní barometr.