Michal MACKO Ředitel
+420 774 284 915 michal@chambre.cz
Martin DYTRYCH Obchodní manažer
+420 724 315 797 martin@chambre.cz
Marta WALLENFELSOVÁ HR Senior konzultant
+420 775 404 425 marta@chambre.cz
Petra ŠTEFKOVÁ Hlavní účetní
+420 604 127 797 compta@chambre.cz
Lenka LESOVÁ Senior konzultant
+420 774 676 462 lenka@chambre.cz
Joseph MULLER Senior konzultant
+420 608 742 882 joseph@chambre.cz
Claire-Lise MOREAU Komunikace
+420 737 482 554 claire-lise@chambre.cz
Šárka STEJSKALOVÁ Akce pro členy
+420 605 901 390 sarka@chambre.cz
Petr MOTALÍK Junior konzultant
appui@chambre.cz
Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin