Galavečer Francouzsko-české obchodní komory

 

Nalaďte se do gala atmosféry a prožijte kouzelný večer ve francouzském duchu. Společenský večer francouzsko-české komunity v Národním domě na Smíchově je ideální příležitostí prožít jedinečný večer ve společnosti vaší drahé polovičky, obchodních partnerů nebo kolegů. Můžete se těšit na hudební a taneční vystoupení, šampaňské, francouzské a české gastronomické speciality a na udílení Ceny FČOK.

 

 

Francouzsko-český večer

Ochutnejte pravé francouzské šampaňské, zaposlouchejte se do živé hudby v podání filharmoniků i Karel Hermes bandu, nechte se okouzlit tanečním představením, pořiďte si fotografii na památku nebo obdivujte luxusní prostory Národního domu na Smíchově.

Francouzská gastronomie

Po úvodním koktejlu plném regionálních produktů se můžete těšit na tříchodové menu ve francouzském stylu, které vám osobně představí šéfkuchař. Chybět samozřejmě nemůže ani bílé moravské a červené francouzské víno.

Charitativní tombola

Pojďme společně přispět a dobrou věc! Výtěžek z prodeje lístků do tomboly o hodnotné dárky věnované partnery poputuje na konto neziskové organizace na pomoc těm, kteří to potřebují. Vyhrát můžete víno, kosmetiku nebo třeba letenky do Paříže.

Kontakty pro vaše podnikání

Francouzsko-česká obchodní komora sdružuje mezi svými členy více než 300 společností. Na galavečeru očekáváme 200 hostů včetně manažerů největších firem a politiků. Večer může být i pro vás nejen nezapomenutelným zážitkem, ale i zdrojem kontaktů pro rozvoj vaší společnosti. 

Ohlédnutí za galavečerem 2020

Cena FČOK

Galavečer vyvrcholí udílením Ceny FČOK společnostem a jednotlivcům vynikajícím ve svých oborech.

Kategorie Ceny FČOK pro rok 2020 jsou Entrepreneurial success story, Corporate social responsibility a Excellence made in France.

Pokud se chcete o Ceně dozvědět více, podívejte se na tuto stránku. 

Pravidla Ceny 2020

 

Výsledky Ceny 2020

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin