Ceny Francouzsko-české obchodní komory

Francouzsko-česká obchodní komora oceňuje projekty českých a francouzských podniků všech velikostí – od start-upů přes MSP až po leadery na českém trhu za jejich originalitu, ekonomické úspěchy nebo přínos společenskému či podnikatelskému prostředí.

Získejte ocenění pro váš projekt, zvyšte renomé své firmy a staňte se renomovaným členem největší francouzsko-české podnikatelské komunity. Zaznamenala vaše firma v posledních letech významný nárůst? Vytvořila nová pracovní místa, optimalizovala své služby a výrobky nebo zrealizovala inovativní kampaně? Byla aktivní v sociálním či ekologickém ohledu a bojovala za udržitelnost? Je vaše firma příkladem propagace Francie a jejích kvalit v Česku?

Pak vezměte svůj osud pevně do rukou a přihlaste se do soutěže o Cenu FČOK 2020!

Jak se přihlásit? Vyplňte přihlašovací formulář kategorie, ve které byste se o cenu chtěli ucházet, a odešlete jej do 6. prosince 2019 na email prix(@)chambre.cz.

Podmínky účasti

 

Ročník 2019

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 se v rámci slavnostního galavečera sešli laureáti Ceny FČOK pro rok 2019, členové poroty, partneři a zástupci médií i institucí obou zemí.

Více o Ceně FČOK 2019

V roce 2020 udělí FČOK Cenu ve 3 kategoriích:

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin