Staňte se partnerem akcí Komory

Propagujte svou firmu na akcích Francouzsko-české obchodní komory nebo s námi rovnou jednu zorganizujte! Komora pořádá více jak 60 akcí za rok, z nichž je většina otevřená partnerství. Jako partner se budete moci zviditelnit nejen v průběhu akce u jejich účastníků, ale také během našich marketingových kampaní, na reklamních stojanech a prostřednictvím sociálních sítí Komory. Rovněž máte možnost nabídnout mluvčí nebo prezentovat své firemní prostory.

 

Partnerství klubů

Komora aktuálně organizuje 6 odborných tematických klubů. Tyto kluby představují pro naše členy pravidelné platformy pro výměnu zkušeností, propojení expertů ze stejné oblasti a pro diskuze nad společnou problematikou. Partnerství zahrnuje všechny 4 setkání klubu za rok.

Detaily partnerství

 

Partnerství velkých akcí

Partnerem akce může být kdokoliv, od velkých firem po ty nejmenší. Ceny partnerství na jednotlivé akce se liší podle počtu účastníků a tedy potencionálních klientů nebo podle mediálního dopadu.

Mezi hlavní akce Komory patří

  • Galavečer s předáním cen 
  • Turnaje v pétanque v Praze a v Brně (Praha 27. 8. 2020)
  • Beaujolais nouveau a Svatomartinské (19. listopadu 2020)
  • French Czech Golf Cup
  • Koktejl na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 

 

Pozvěte členy k návštěvě své firmy

Představte atraktivní prostory své společnosti, zajistěte občerstvení a přivítejte členy komory.

Top Executives Breakfast
Setkání 15-20 ředitelů členských společností, které se koná každý třetí pátek v měsíci u jednoho z členů. 

Café du commerce
S cílem rozvinout vaše podnikání a při stejné příležitosti představit své prostory členským společnostem se koná každé první pondělí v měsíci networking pro 30-60 osob. 

Návštěvy podniků
Pokud je vaše společnost zajímavým výrobním podnikem, můžete společně s Komorou nabídnout ostatním členům exkurzi do výroby spojenou například se setkáním s vedením společnosti. 

 

Kulaté stoly

U příležitosti velkých ekonomických nebo legislativních změn Komora organizuje kulaté stoly a školení. Naším předchozím tématem bylo např. GDPR, bezpečnost práce, cirkulární ekonomika nebo nový Občanský zákoník. Pokud si přejete nabídnout téma nebo mluvčího pro další kulatý stůl, neváhejte kontaktovat tým Francouzsko-české obchodní komory.

 

 

Naši partneři v roce 2018. Děkujeme!

 

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin