Databáze CV

Ref.: 200101f

Francouz, Ing. Strojírenství – Řízení průmyslové výroby, praxe cca 1 rok, znalosti – výpočty stavebních konstrukcí; projektování; CAM a CAD (Catia V5, Creo, Abaqus, ADAMS ...); AJ C1, ŠpJ B2, IT A2, RJ začátečník. Hledám práci v obl. projektování a inovací. Absolvoval jsem Erasmus v Praze a rozhodl se zkusit zde najít práci. Jsem učenlivý a pečlivý, zajímají mě také cizí jazyky a kultury, čímž se neustále zlepšují mé interpersonální komunikační schopnosti.

Ref.: 200102f

Francouz, 1. ročník Master VŠ obchodní, zaměření na Project management, Sales, Negotiation, Business relations economics, AJ, ruština plynně, 2letý diplom na technické VŠ v oboru Vědecká a průmyslová informatika, hledá stáž na 3 měsíce v období duben až srpne 2020 v oblasti projektového managementu.

Ref: 191201c

Kandidátka s českým a tuniským občanstvím, bac+4, arabština a čeština (mateřské jazyky), francouzština, angličtina, italština. Zkušenosti v oblasti byrokracie a letištních systémů (DCS). Word, power point, excell.
Hledám práci v Brně, abych mohla naplno využít jazyky, které ovládám, konkrétně francouzštinu.
Momentálně pracuji na pozici Business manager ve společnosti, která se specializuje na vědecké technologie. Hledám pozici, která by byla spojená s letectvím, turismem, pořádáním událostí, hotelnictvím... 

Vytvořte svůj miniprofil v několika minutách

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin