Cena Komory

Cena Francouzsko-české obchodní komory

Národní dům na Smíchově
náměstí 14. října 82/16
Praha 5

Language: angličtina/francouzština/čeština

Registrace zatím není možná. *please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

Francouzsko-česká obchodní komora oceňuje projekty českých a francouzských podniků všech velikostí – od start-upů přes MSP až po leadery na českém trhu za jejich originalitu, ekonomické úspěchy nebo přínos společenskému či podnikatelskému prostředí. Získejte ocenění pro váš projekt, zvyšte renomé své firmy a staňte se renomovaným členem největší francouzsko-české podnikatelské komunity. Zaznamenala vaše firma v posledních letech významný nárůst? Vytvořila nová pracovní místa, optimalizovala své služby a výrobky nebo zrealizovala inovativní kampaně? Byla aktivní v sociálním či ekologickém ohledu a bojovala za udržitelnost? Je vaše firma příkladem propagace Francie a jejích kvalit v Česku?

 

FČOK bude udílet v roce 2020 již po sedmé Cenu Francouzsko-české obchodní komoryv rámci Galavečera,který proběhne 6/2/2020 v Národním domě na Smíchově.

V roce 2020 udělí FČOK Cenu ve 3 kategoriích:

Entrepreneurial sucess story

Cena pro osobnost nebo firmu mladší 5 let, jež se vyznačuje svým ojedinělým podnikatelským příběhem nebo úspěchem, vyniká svou kreativitou, originalitou, dynamikou nebo potenciálem růstu.

Corporate social responsibility

Cena pro společnosti, které svou dlouhodobou strategií, obchodní činností a svým jednáním prokázaly starost o životní prostředí a společenskou odpovědnost. Cena pro firmy, které pečují o své okolí.

Excellence made in France

Cena pro osobnost nebo firmu působící v České republice, která svou činností, komunikací a aktivitami skvěle reprezentuje Francii a její image kreativní, originální a inovativní země plné talentů.

 

 

Ohlédnutí za akcemi Komory

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin