Actus des entreprises

Aktuality z L'Arbes Wine Bar

Hudebně laděný prosinec

Hermès Karel! Jazz-Soul-Popový francouzský zpěvák, který ladně přechází od klasického jazzu skrz romantické šansony až po funk groove. Vždy překvapí svým neúnavným nadšením a elánem, který přenáší na publikum.

V prosinci se s Hermès Karel můžete setkat dvakrát, vždy od 20 hodin:

-ve středu 4. prosince

-ve středu 18. prosince

Doporučujeme si dopředu zarezervovat svůj stůl na čísle: +420 257 211 887

Hermès Karel: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010021772179

 

Ve středu 11. prosince se můžete přijít zahřát výborným svařákem za poslechu živé hudby! Na pomyslném pódiu vystoupí temperamentní Ricardo Rivera!

„Kytarista a zpěvák Ricardo Rivera (nar. 1985 v Barceloně) obohacuje tři roky noční život v Praze katalánskou rumbou. Tento hudební žánr, který vzniká v 60. letech, mísí flamenco s rytmy kubánské muziky. Jeho repertoár sahá od Pereta přes klasické latinskoamerické bolero až po El Cigalu. Nejvýznamnějším počinem jeho kariéry ve Španělsku je bezesporu účinkování v hudební skupině zpěvačky Amparo Sánchez či v uznávané rumba kapele Los Desmadraos.“

Ricardo Rivera: https://www.facebook.com/ricardoriveramusica/

 

Vinné pátky…

V pátek 6. prosince se můžete potkat rodinou Tissier z vinařství JM Tissier Champagne. Jejich vinice o rozměru necelých 6 hektarů se rozléhají v kopcích u Épernay, Sézannais, Cramant, Chouilly a Dormans. Přijďte si společně s nimi vychutnat prvotřídní šumivé víno z Champagne. Před oslavami na konci roku se vám jistě bude hodit mít po ruce pár lahví šampaňského.

V pátek 13. prosince bude v baru L’Arbes představovat svá vína zástupce Domaine de Coursac. Že jste o něm ještě neslyšeli? V pořádku, je to novinka. Vinařství z Languedocu, které nabízí lahodná vína z AOC Sommieres či z IGP Cévennes. Přijďte ochutnat!

V pátek 20. prosince vás zveme do L’Arbes na Vánoční večírek!

K této příležitosti jsme si připravili specialitu – kaviár a Crémant - dokonalá kombinace. A chybět nebude ani živá hudba v podání kytaristy Ricarda Rivera.

Doporučujeme si dopředu zarezervovat svůj stůl na čísle: +420 257 211 887

Těšíme se na vás!

 

Výstava

Máme tu čest hostit v prostorách L’Arbes díla nadané umělkyně Veroniky Podlasové (VeronikaGib). Budou zde vystavená po celý prosinec, přijďte si prohlídnou nevšední obrazy spojující přírodu a kulturu.

„Během posledních 5 let se má umělecká tvorba soustředí zejména na propojení kultury a přírody, spojení nitra a zevnějšku.“

Obrazy jsou k prodeji.

Pokud máte zájem o soukromou degustaci, večírek či soukromé posezení v kruhu svých přítel a rodiny, jsme tu pro vás! Pro bližší informace kontaktujte přímo manažerku obchodu.

Autres articles

Prochains événements

Free

Evènements  • …

Hotel Leonardo Prague  •  Prague 1

Café du commerce

Le « Café du commerce » est une rencontre informelle autour d’un verre de vin, organisé chaque premier lundi du mois par l’équipe de la Chambre de...

Partager cette page Partager sur FacebookPartager sur TwitterPartager sur Linkedin