1. Mezinárodní golfový pohár komor

Golf Resort Konopiště, Tvoršovice 27, Bystřice, Česká republika
See on map

Jazyk :
Ve francouzštině, angličtině, češtině

Cena : Člen: 2 900 CZK bez DPH
Nečlen: 3 500 CZK bez DPH
Flight: 15 000 CZK bez DPH

Passé

Akce již skončila

Sestavte si svůj tým a přijďte vyhrát turnaj v golfu!

Francouzsko-česká obchodní komora zve své členy k účasti na 1. ročníku Mezinárodního poháru komor pořádaného ve spolupráci s Britskou obchodní komorou a Severskou obchodní komorou. Golf je zdánlivě jednoduchý a přitom složitý; uspokojí vaši duši a potrápí váš intelekt.

Bude se soutěžit v týmech britských, francouzských, švédských, norských, dánských, finských i českých.


Staňte se součástí nové tradice, kdy se na skvělém golfovém hřišti Radecký utkají národní týmy a načerpejte energii z výborného občerstvení a nápojů.
 

Pravidla Texas Scramble format

Všichni hráči v týmu odpálí míček z týčka. Poté co najdou své míčky a zhodnotí jejich pozice, vyberou jeden, který podle nich leží nejlépe. Pozice nejlepšího míčku se označí týčkem a ostatní míčky se seberou. Poté hrají všichni hráči v týmu ze stejné pozice, kterou předtím vybrali jako nejlepší. Dál se proces opakuje, dokud se míček kteréhokoli z hráčů nedostane do jamky.

Scramble je velmi zábavný typ hry. Není diskriminační pro slabší hráče, protože každý může zahrát dobrý úder a pomoci tím týmu. Zároveň se můžou hráči vyřádit a riskovat při agresivních ranách, pokud už ví, že mají jeden z míčků v dobré pozici. Procvičíte si také taktiku a budete mít dobrý pocit z dobrých ran nezkažený od ran špatných.

Schedule

08. června 2023
08:00 Registrace a snídaně. Hlídejte si své místo na startovní listině (bez oficiální úvodní řeči)
10:00 Oficiální postupný start - formát Texas scramble
16:00 Očekávaný konec a předávání cen

Partneři

Místo konání akce