Sustainable Business Forum

Fórum pro udržitelné podnikání chce sdružovat firmy, pro které jsou sociální a environmentální ukazatele podnikání stejně důležité jako jejich ekonomická výkonnost, a na konkrétních příkladech dobré praxe ukazovat, že udržitelné podnikání je relevantní, rentabilní a jediný správný směr, ke kterému se mohou přidávat i další firmy a instituce.

Zúčastním se následující edice Více informací o SBF

Galavečer a udílení Cen Francouzsko-české obchodní komory

Jedná se o nejprestižnější událost francouzsko-české podnikatelské komunity! Na galavečeru se každoročně v exkluzivních prostorách schází více než 200 česko-francouzských manažerů, vrcholových manažerů a zástupců institucí. Součástí programu je slavnostní večeře, kulturní program a předávání cen Komory.

Chci kandidovat Prohlédnout si předchozí ročník

Turnaj v pétanque v Praze

Největší networkingová akce léta francouzsko-české business komunity! Přijďte i vy sbírat nové kontakty a nevšední zážitky na největší networkingovou akci léta. Přidejte se k více než 350 hráčům na další ročník největšího amatérského turnaje v Pétanque v České republice.

Chci se zúčastnit Prohlédnout si předchozí ročník Chci být partnerem

Beaujolais Nouveau a Svatomartinské

Každý rok je netrpělivě očekáváno: třetí čtvrtek v listopadu se na výlohách vinoték objevují nápisy "Beaujolais Nouveau je tady!" a Češi mají svůj ekvivalent, Svatomartinské. Tato akce nabízí ochutnávku výběrových vín, jazzové koncerty a networking! Letos jako součást programu předání Cen FČOK!

Prohlédnout si Ceny FČOK 2024 Prohlédnout si předchozí ročník

Regionální Business Tour

Cílem FČOK Business Tour je objevit české regiony! Během jednoho či dvou dnů objevíte know-how a obchodní příležitosti v regionu. Nabitý program návštěv a setkání, objevování perspektivních odvětví a jejich současných i budoucích projektů, možnost navázat partnerství a spolupráci s místními firmami a orgány veřejné správy.

Prohlédnout si poslední edici