Sustainable Business Forum

Fórum pro udržitelné podnikání chce sdružovat firmy, pro které jsou sociální a environmentální ukazatele podnikání stejně důležité jako jejich ekonomická výkonnost, a na konkrétních příkladech dobré praxe ukazovat, že udržitelné podnikání je relevantní, rentabilní a jediný správný směr, ke kterému se mohou přidávat i další firmy a instituce.

Zúčastním se Prohlédnout si předchozí ročníky

Galavečer a udílení Cen Francouzsko-české obchodní komory

Jedná se o nejprestižnější událost francouzsko-české podnikatelské komunity! Na galavečeru se každoročně v exkluzivních prostorách schází více než 200 česko-francouzských manažerů, vrcholových manažerů a zástupců institucí. Součástí programu je slavnostní večeře, kulturní program a předávání cen Komory.

Zúčastním se Prohlédnout si předchozí ročník

Turnaj v pétanque v Praze

Největší networkingová akce léta francouzsko-české business komunity! Přijďte i vy sbírat nové kontakty a nevšední zážitky na největší networkingovou akci léta. Přidejte se k více než 300 hráčům na 20. ročník největšího amatérského turnaje v Pétanque v České republice.

Zúčastním se Prohlédnout si předchozí ročník

Beaujolais Nouveau a Svatomartinské

Každý rok je netrpělivě očekáváno: třetí čtvrtek v listopadu se na výlohách vinoték objevují nápisy "Beaujolais Nouveau je tady!" a Češi mají svůj ekvivalent, Svatomartinské. Tato akce nabízí ochutnávku výběrových vín, jazzové koncerty a networking!

Zúčastním se Prohlédnout si předchozí ročník

Regionální Business Tour

Cílem FČOK Business Tour je objevit české regiony! Během jednoho či dvou dnů objevíte know-how a obchodní příležitosti v regionu. Nabitý program návštěv a setkání, objevování perspektivních odvětví a jejich současných i budoucích projektů, možnost navázat partnerství a spolupráci s místními firmami a orgány veřejné správy.

Zúčastním se