Beaujolais Nouveau & Svatomartinské

Galerie Mánes, Masarykovo nábř. 250/1, 110 00, Nové Město, Česká republika
See on map

Cena : Early bird (do 5.října, 23h59)
- 1 500 CZK členové
- 3 000 CZK ne-členové

Klasický (od 6.října) 
- 2 000 CZK členové
- 4 000 CZK ne-členové

Passé

EAkce již skončila

Přijďte oslavit příchod Beaujolais Nouveau a Svatomartinského !

[Translate to Tchèque:]

Po dvou letech odkladu z důvodu zdravotní situace je akce francouzsko-české podnikatelské komunity na konci roku zpět! 

Na posledním ročníku Beaujolais Nouveau a Svatomartinského 2019 se vás sešlo více než 500, abyste ochutnali nová vína. Letos se tato významná akce Francouzsko-české obchodní komory vrací s navazováním kontaktů, koncertem a ochutnávkami!

 

Úcta k tradici


Každý rok je netrpělivě očekáváno: třetí čtvrtek v listopadu se na výlohách vinoték objevují nápisy "Beaujolais Nouveau je tady!" a Češi mají svůj ekvivalent, Svatomartinské.

Festival Beaujolais Nouveau je francouzská tradice, během níž je každý rok třetí čtvrtek v listopadu povoleno prodávat v obchodech s vínem láhve nového vína. Třetí listopadový čtvrtek letos připadá na český svátek - čtvrtek 17. 11. Rada Francouzsko-české obchodní komory se proto rozhodla uspořádat tuto akci v předvečer, tedy ve středu 16. listopadu, ale respektovat tradici a otevírat láhve Beaujolais označované jako "nové" nebo "primeur" a ze sklizně 2022 až po půlnoci.

Nepropadejte panice, počkejte si na půlnoční odpočet, budeme moci ochutnat láhve "klasického" Beaujolais a Svatomartinského dohromady!

 

Mánes, symbolické místo

Akce se bude konat v samém centru Prahy, v prestižních prostorách Mánesa, symbolického místa ze 30. let, nacházejícího se v blízkosti Tančícího domu s výhledem na Vltavu a Smíchov. 

 

Vinařství a gastronomie

K ochutnání bude přibližně dvacet odrůd nových vín, včetně francouzského nového vína Beaujolais Nouveau a jeho české obdoby - Svatomartinského. K ochutnávce bude nabízeno párování jídla a vína s francouzsko-českým koktejlem.

 

Networkingový večer s melodiemi jazzu 

Rytmus večera budou doprovázet jazzové melodie - klidné a relaxační melodie, které zachovají intimitu konverzací, a živé melodie, které oživí noc! 

 

 

Praktické informace

 

Cena (bez DPH)

Cena zahrnuje vstup na veškeré části programu a neomezenou konzumaci na místě. 

 

Early bird (do 5.října, 23h59)

  • Členové: 1 500 CZK / vstup
  • Ne-členové: 3 000 CZK / vstup


Klasický (od 6.října) 

  • Členové: 2 000 CZK / vstup
  • Ne-členové: 4 000 CZK / vstup

Novinka! Registraci nyní můžete zaplatit prostřednictvím online platby a fakturu najdete ve své členské sekci v části "Moje faktury".

Přejete si zapsat více lidí? V registračním formuláři zaškrtněte "Přidat další účastníky" a nezapomeňte nám sdělit jména, příjmení a společnost všech Vašich pozvaných hostů. 

 

Nemůžete se již akce účastnit?

Přenechání Vaší vstupenky třetí osobě je zcela zdarma. Naopak při zrušení účasti do 3 týdnů před akcí se účtuje storno poplatek: 

  • Zrušení 21 dní před akcí : 20 % vstupného bude účtováno 
  • Zrušení 14 dní před akcí : 50 % vstupného bude účtováno 
  • Zrušení 7 dní a méně před akcí : 100 % vstupného bude účtováno 

 

Dress code

Business neformální

 

Buďte vidět!

Zapojte se do akce a buďte viditelní pro celou komunitu díky našim partnerským nabídkám! Pro více informací kontaktujte Claire-Lise!

 

Schedule

16. listopadu 2022
18:00 - 19:00 Uvítání
19:00 Proslov
22:00 Tombola
17. listopadu 2022
00:00 Otevření nového Beaujolais
01:00 Ukončení akce

Platinum partner

 

Po založení úspěšného společného podniku v roce 2016 se Atalian a Servest sloučily, aby vytvořily Atalian Servest, jednoho z největších poskytovatelů služeb v oblasti správy budovy na světě. Atalian Servest v současné době zaměstnává více než 125 000 lidí po celém světě a působí v 32 zemích napříč 4 kontinenty.

ATALIAN Česká republika je jedničkou na trhu v oblasti Facility Managementu. Naše nabízené služby: Úklidové služby, Energy, Security, Údržba zeleně, Čištění technologií, Podpůrné služby, Technická správa budov, Celoroční údržba venkovních prostorů.

Více než 32 000 zákazníků již vložilo důvěru do rukou Atalian Servest, což generuje roční obrat ve výši 2 695 miliard EUR (v roce 2018). Atalian Servest poskytuje služby soukromým a veřejným společnostem.
 

Atalian

 

 

Revivez l'édition 2019 :

Tombola

Místo konání akce