Přednášky & Semináře Společenská odpovědnost

Sustainable Business Forum - Stravování budoucnosti

Green table
Na Florenci 15
110 00
Prague 1
Česká republika

Jazyk : v angličtině

Deadline pro přihlášení
Úterý 6. Června 2023 - 18.00 H

Akce je určena pro přihlášené uživatele – členy. Pro přístup se prosím přihlaste do členské části webu.

Přihlásit se *please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

Potraviny budoucnosti, hospodářská a sociální výzva pro Evropu!

 

Přijďte se 7. června zúčastnit akce pořádané v rámci " Sustainable Business Forum" do restaurace Green table! Restaurace, kterou vlastní společnost Veolia, nabízí moderní vegetariánskou kuchyni, designový coworkingový prostor založený na upcyklaci nábytku, recyklaci odpadní vody, a to vše v atmosféře, která odráží místo, jež prosazuje udržitelnost.

Je proto ideálním místem pro diskusi o tématu, jako jsou potraviny budoucnosti, které je pro Evropu zásadní z hospodářského i sociálního hlediska. Vzhledem k rostoucímu počtu obyvatel a omezeným zdrojům je nezbytné najít udržitelná řešení, která by všechny zdravě a udržitelně nakrmila. Vývoj inovativních technologií a udržitelnějších zemědělských postupů může pomoci tuto výzvu řešit zvýšením produkce potravin při zachování životního prostředí. Může také poskytnout ekonomické příležitosti evropským společnostem, které chtějí investovat do inovativních a udržitelných projektů.

 

Partneři

Hostitel

Místo konání akce