ABI Profils vyrábí 3D plastový práh pro vyznačení bezpečného odstupu

V souvislosti se současnými opatřeními proti šíření onemocnění COVID19 a zejména s dodržováním bezpečného odstupu mezi osobami vyvinula francouzský plastikářská společnost ABI PROFILS v rámci své výrobkové řady pro bezpečnost a signalizaci extrudovaný 3D plastový práh pro vyznačení bezpečného odstupu.

Práh je vyroben z kvalitního termopolymeru a má výšku 5,6 mm, což oproti vyznačení lepicí páskou zajistí i hmatový vjem při došlápnutí.  Díky použití poloměkčeného materiálu se přizpůsobí všem povrchům (beton, parkety, dlažba, ocel, stěrky.).

Práh je určen k použití v průmyslových závodech, veřejných budovách i obchodních jednotkách.

Použitý materiál má velmi vysokou odolnost UV záření a stejně tak odolává změnám teplot. Proto je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Akrylová lepicí páska umístěná na spodní straně zaručuje jednoduchou, přesnou a trvalou fixaci prahu.

Žlutá fluorescenční barva (jiné barvy jsou k dispozici na objednávku) zajišťuje skvělou viditelnost, a tedy i respektování předepsaného odstupu. K tomu přispívá i potisk, který dodržení odstupu dále připomíná.

Více informací na emailu martin@chambre.cz nebo na adrese https://www.abiprofils.cz/

 

Další články

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

#PRŮZKUM – Mezinárodní obchodní barometr

Aby francouzský trh měl k dispozici relevantní informace z mezinárodních trhů, spojili své síly francouzští poradci pro zahraniční obchod (CCE) a francouzské obchodní komory působící v zahraničí a za účelem pravidelného monitoringu připravili Mezinárodní obchodní barometr.