Ze života komoryNetworking

Café du commerce v obchodě Chez Greg

První Café du commerce v novém školním roce laskavě hostil obchod s vínem Chez Greg v jedné ze svých tří poboček, na Arbesově náměstí.

Během neformálního setkání v příjemné atmosféře si hosté mohli vychutnat šampaňské a francouzská vína, která hostům představil sám majitel. Obchod nabízí na 300 lahví vín, z nich většina pochází z Francie, a také různé gastronomické lahůdky, například paštiky a klobásky. Večer si přišla užít třicítka hostů, kteří měli jako první možnost vidět prostory, kde již brzy otevře nový bar Chez Greg. O zahájení provozu Vás budeme informovat a věříme, že bude bar příjemným místem k vychutnání si vína, stejně jako zmiňovaný obchod. Majiteli přejeme mnoho úspěchů v jeho ambiciózních projektech a děkujeme za pozvání.

Na další Café du commerce se můžete těšit v listopadu. Malíř a člen Komory Rumen Sazdov osobně představí své dílo v galerii Café Louvre.

Ostatní články

Členské aktualityDoprava, logistika & stěhovací služby

Již brzy proběhne 61. ročník MSV v Brně

Šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií. Letošní...

Příští akce

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin