Ze života komory  •  Networking

Top Executives Breakfast – LinkedIn má zelenou nejen u top manažerek FČOK

Šesté setkání top manažerek se uskutečnilo v pátek  24. května v multifunkčním hotelu MamaShelter v Praze Holešovicích.

Hostem a hlavním mluvčím setkání byl Adam Zbiejczuk, influencer, školitel, konzultant, který se přes 10 let se zabývá on-line komunikací a sociálními sítěmi. Pomáhal  mBank při vstupu na český trh, sbíral zkušenosti v agenturách Ataxo a H1.cz, šest let spravoval sociální sítě pro BMW Česká republika. S kolegy z agentury Influencer.cz pomáhá firmám a institucím využívat efektivně sociální sítě a pracovat s influencery. Organizuje setkávání profesionálů z branže na pravidelných večerech BabelTalk v Praze a Brně. V poslední době se zajímá zejména o LinkedIn (kde je od roku 2005) a sociální sítě v B2B komunikaci.

Téma nebylo vybráno náhodně – zaujalo dámy napříč sektory, ať již začátečnice, či pokročilé uživatelky.  LinkedIn je profesní sociální sítí s dlouhou historií, ale teprve během posledních let se změnil z místa vhodného pro hledání zaměstnání (a uchazečů o práci) ve skutečnou sociální síť, kde dává smysl aktivně se zapojovat.

Dvacítka účastnic měla v průběhu možnost se ptát na konkrétní dotazy a současně jim je k dispozici přehledná prezentace s návody a aktivními odkazy.

Adam tak reagoval na dotazy typu, zda vůbec a jak kvalitní mít profil a síť kontaktů, jakým způsobem je nejlepší publikovat, jak si budovat jak svou osobní značku a současně reprezentovat svého stávajícího zaměstnavatele.

Tématu sociálních sítí a jejich efektivního využívání se v budoucnu bude věnovat setkání Morning marketing, nově zakládaného klubu Komory pro všechny, kteří se zajímají o marketing, komunikaci a PR. Na první setkání se můžete těšit již v září.

Ostatní články

Ze života komory

Top Executives Breakfast v sídle Veolia

Francouzská společnost Veolia je pro většinu z nás synonymem vodárenství. Firma však působí v oblasti energií a odpadového hospodářství.

Ze života komory

Top Executives Breakfast

Pravidelné setkání vrcholných manažerů členských společností je nově měsíční. Hostiteli snídaní však už nejsou jen členské hotely, ale také...

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin