Ze života komory

Top Executives breakfast na terase Komerční banky

V horkém červnovém počasí se dvacítka manažerů členských společností sešla na pracovní snídani na terase Komerční banky na Václavském náměstí.

V horkém červnovém počasí se dvacítka manažerů členských společností sešla na pracovní snídani na terase Komerční banky na Václavském náměstí. Debata nad aktuálními tématy s názvem Top Executives breakfast měla tentokrát dva hosty – ekonomy. Šéf investičního bankovnictví Tomáš Hochmeister přišel do pražské pobočky po několika letech v Londýně a Paříži, hosty tedy zajímal například jeho pohled na Brexit a evropský bankovní sektor. Druhým hostem za Komerční banku byl hlavní ekonom banky Jan Vejmělek. Moderátorské role se zhostila Dita Pasquier, Tribe Lead v Komerční bance a zároveň členka výboru Francouzsko-české obchodní komory.

Každý třetí pátek v měsíci přivádí Top Executives breakfast k jednomu stolu manažery z mnoha oborů, které pojí zájem o francouzsko-české podnikatelské prostředí. Na červnovém setkání se mluvilo o bankovnictví, IT technologiích a jak mění mnohé obory, o technologiích budoucnosti, energetice nebo automobilovém průmyslu.

Po letní přestávce se další Top Executives breakfast bude konat 20. září 2019 v prostorách AXA Czech republic and Slovakia v Lazarské.

Ostatní články

Ze života komory

Top Executives Breakfast v sídle Veolia

Francouzská společnost Veolia je pro většinu z nás synonymem vodárenství. Firma však působí v oblasti energií a odpadového hospodářství.

Ze života komory

Top Executives Breakfast

Pravidelné setkání vrcholných manažerů členských společností je nově měsíční. Hostiteli snídaní však už nejsou jen členské hotely, ale také...

Příští akce

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin