Networking  •  Kluby  •  Návštěvy ve firmách

Café du commerce

Deadline pro přihlášení
Pondělí 1. Listopad 2021 - 14.00 H

Cena :
350 Kč pro nečleny

Přihlásit se Akce je určena pro přihlášené uživatele – členy. Pro přístup se prosím přihlaste do členské části webu. *please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

Dnes se sklenkou v ruce, zítra s novými kontakty!

 

Tradiční setkání s názvem Café du commerce, které Francouzsko-česká obchodní komora pořádá každé první pondělí v měsíci, je skvělou příležitostí k networkingu a návštěvě našich členských společností. Tentokrát bude hostitelem akce členský hotel Occidental Praha Five.

Hygienická opatření: během akce budou striktně dodržována aktuálně platná hygienická opatření. Proto budete požádáni, abyste předložili doklad o bezinfekčnosti* a abyste po celou dobu akce (s výjimkou doby konzumace jídla a nápojů) používali ochranu nosu a úst.

* Potvrzení o bezinfekčnosti covid-19: potvrzení o ukončeném očkováním realizovaném v rámci EU (minimálně 14 dní od aplikace druhé dávky) nebo (maximálně 7 dní starý) negativní PCR test nebo negativní antigenní test (maximálně 72 h starý) nebo lékařské potvrzení o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech.

 

Místo konání akce