Oslava 25 let Francouzsko-české obchodní komory

zahrady Trojského zámku
U Trojského zámku 4/1
171 00
Praha 7

Akce pouze pro členy

Deadline pro přihlášení
Pondělí 16. Srpen 2021 - 23.00 H

Cena :
Zdarma

Registrace zatím není možná. *please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

Nemůžete se turnaje v pétanque zúčastnit? Přijďte alespoň na večerní oslavu 25. výročí založení Francouzsko-české obchodní komory!

 

Možnost registrace již brzy!

 

Oslava výročí Komory

Francouzsko-česká obchodní komora letos slaví 25. výročí svého založení! A abychom to s našimi členy řádně oslavili, spojili jsme oslavu 25 let existence Komory s jednou z nejoblíbenějších akcí naší komunity, turnajem v pétanque!

Jakmile turnaj v pétanque skončí, přijde čas na oslavu výročí! Zůstaneme v zahradách Trojského zámku a členové Komory budou pozváni na „francouzský“ večer, kde se budeme moct všichni po roce opět setkat osobně, a nikoli prostřednictvím obrazovek.

 

Oslava po francouzsku!

Pohoštění pro oslavu francouzského umění žít i výročí v duchu lidové slavnosti připraví naši členové: francouzská vína, klobásky z horských oblastí, sýry z různých koutů Francie. Pochutnáte si na mnoha francouzských specialitách a užijete si francouzskou hudbu i zábavu. 

 

Akce určená členům

Večírek na oslavu 25 let je určen pouze účastníkům turnaje a členům Francouzsko-české obchodní komory. Vstup na něj je zdarma, ale kapacita míst je omezena!

 

Buďte vidět!

Spojte jméno své společnosti s touto akcí a buďte vidět! Díky naší nabídce partnerství o vás bude vědět celá komunita! Pro více informací kontaktujte sarka(@)chambre.cz.

 

 

Partneři „Gold“

 

 

Partneři „Silver“

 

 

Partneři „Bronze“

 

 

Místo konání akce

  • MHD: autobus 112 z Nádraží Holešovice, zastávka ZOO.
  • Autem: viz adresa, ale pozor, parkování není zajištěno!