Networking  •  Kluby  •  Návštěvy ve firmách

#OSOBNÍ ÚČAST : Café du commerce v Hotelu Carol

Hotel Carol
Kurta Konráda 12
190 00
Praha 9

Deadline pro přihlášení
Pondělí 14. Únor 2022 - 12.00 H

Cena :
Člen : 0 CZK (zahrnuto v členském příspěvku)
Nečlen : 350 Kč

Přihlásit se Akce je určena pro přihlášené uživatele – členy. Pro přístup se prosím přihlaste do členské části webu. *please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

« Café du commerce » je neformální setkání u sklenky vína, které se koná vždy první pondělí v měsíci u některé ze členských společností Komory.

 

Na druhé letošní Café du commerce vás zveme do Hotelu Carol, který je známý svým Hummus barem, specialistou na středomořská jídla.

Pro účastníky bude možná prohlídka hotelu a připravena ochutnávka středomořských specialit.

 

Hygienická opatření: během akce budou striktně dodržována aktuálně platná hygienická opatření. Proto budete požádáni, abyste předložili doklad o bezinfekčnosti* a abyste po celou dobu akce (s výjimkou doby konzumace jídla a nápojů) používali ochranu nosu a úst.

* Potvrzení o bezinfekčnosti covid-19: potvrzení o ukončeném očkováním realizovaném v rámci EU (minimálně 14 dní od aplikace druhé dávky) nebo lékařské potvrzení o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech.

 

Místo konání akce