Top Executives Breakfast: Nová éra videodohledu aneb jak efektivně snížit náklady (+ návštěva showroomu M2C)

M2C, budova T-Mobile – 3. patro
Tomíčkova 2144/1
14800
Praha 4 – Roztyly
Česká republika

Akce pouze pro členy
Jazyk : V angličtině

Cena :
Vstupné je zahrnuto v členském příspěvku.
Výhradně pro top management členských společností.

EAkce již skončila

*please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

František Leiter, technický ředitel společnosti M2C, bude mluvit o analýze videomonitoringu a o tom, jak vám tento nástroj může pomoci snížit náklady

[Translate to Tchèque:]

 

Akce vyhrazena pro vrcholové manažery členských firem Francouzsko-české obchodní komory

Éra kamerového dohledu


Před deseti lety seděli operátoři v jedné místnosti a každý z nich sledoval až třicet kamer najednou. Většinu této práce dnes vykonávají digitální nástroje, které sledují kamerové záznamy a podle předem definovaných pravidel zasílají operátorům upozornění, pokud zjistí nestandardní aktivitu. 

Nástroj pro pořizování videozáznamů se nyní nepoužívá pouze ke sledování, ale může také poskytnout důležité informace o chování zákazníků (kam zákazníci nejčastěji chodí, ve které části prodejny se nejčastěji zdržují, kde se nacházejí, co nakupují atd.), které umožňují přizpůsobit uspořádání prodejny, přeorganizovat zboží atd.
 


Průběh TOP EXECUTIVES BREAKFAST


Během snídaně představí František Leiter - technický ředitel společnosti M2C - analýzu videomonitoringu aplikovaného na několik odvětví činnosti a jeho možnosti. Poté budete pozváni do showroomu společnosti M2C, kde vám budou předvedeny její nejnovější inovace a technologie pro správu budov 21. století a chytrá řešení, která dokáží snížit náklady a dokáží efektivně spravovat management budov.


M2C


Odborníci s téměř 30letou praxí v oblasti technické správy a údržby nemovitostí, fyzického dohledu nad budovami, recepce, úklidu, kamerového systému, napojení na CMS (systém centralizovaného řízení) atd.


M2C

 

Hostitel

Místo konání akce