4 důvody, proč se stát členem FČOK

1. Rozvíjejte svoji síť kontaktů 

Navažte nové vztahy a rozšiřte svoji obchodní síť setkáváním se s partnery na našich různorodých akcích. Debatujte s předními mezinárodními řečníky a podělte se o své znalosti ze všech odvětví v rámci naší komunity odborníků.

3. Zviditelněte se 

Dejte o sobě vědět prostřednictvím sdílení novinek a inovací vaší společnosti na našich stránkách. Zviditelněte se za pomoci reklamy na našich webových stránkách, v newsletteru nebo mobilní aplikaci. Získejte celosvětovou viditelnost díky uveřejnění v naší online ročence členů. Staňte se partnerem našich hlavních akcí a využijte řadu výhod souvisejících s komunikací a akcemi.

2. Rozšiřte své obchodní příležitosti

Využijte našich klubů ke sdílení a výměně cenných informací a k objevování nových možností. Náš program hybridních akcí, zahrnující konference, webináře i networkingové večery, je navržen tak, aby poskytoval členům možnost interakce, výměny a setkávání.

4. Využívejte slevy a členské výhody 

Čerpejte slevy z naší nabídky služeb pro firmy, partnerství a zviditelění. Profitujte z exkluzivních výhod v rámci našeho programu členských výhod a sdílejte své produkty a služby za snížené sazby v aplikaci či na webových stránkách.

Typy členství