Ze života komory

Sustainable Business Forum | Smart buildings: reducing buildings' ecological footprint

Připomeňme si průběh druhého setkání Sustainable Business Fóra, které tentokrát proběhlo v Brně ve spolupráci se společností Schneider Electric.

Společnost Schneider Electric zvolila pro toto setkání Sustainable Business Fóra právě jednu ze svých budov s označením Smart Buildings. Toto fórum se konalo v Brně právě v souvislosti s MSV a ti. kdo se jej zúčastnili, měli možnost získat lépe poznat know-how hostitelské firmy, pokud jde o řešení v oblasti ekologické stopy budov.   

Za Schneider Electric na akci vystoupili generální ředitel Vladimir Tichý spolu s Jakubem Jiříčkem, specialistou na energetický management budov a Vlastimilem Riegerem, za technickou správu, a účastníky seznámili a provedli stavbou, v níž se akce Sustainable Business Forum konala. 

Mimo to tato akce nabídla jedinečnou příležitost setkat se také s J. E. Alexisem Dutertrem, velvyslancem Francie v České republice, který představil konkrétní vizi Francie, pokud jde o environmentální otázky. 

 

Pokud si chcete tuto akci připomenout, najdete níže záznam živých příspěvků z našeho Twitteru a fotografie ze setkání. Presentation of the Smart Building