Koronavirus, opatření na podporu podnikatelů

Aktuální situace spojená se šířením koronaviru má významný ekonomický dopad na podniky. Francouzsko-česká obchodní komora pro vás zjišťuje a centralizuje ekonomická opatření přijatá českou vládou na podporu firem a podnikatelů.

Naleznete zde tiskové zprávy, legislativní texty, opatření přijatá vládou, ale také opatření na podporu podnikatelů.

Celý tým Francouzsko-české obchodní komory je vám v tomto těžkém období k dispozici na e-mailu, po telefonu nebo formou videokonferencí.

Obsah článků se může pravidelně měnit v návaznosti na aktuální situaci. V případě nesrovnalostí nebo požadavku na úpravu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Zde je seznam opatření na podporu podnikatelů:

 

Ekonomické aktuality a všeobecné dění

Finance a daně

Lidské zdroje

Kompenzační bonus pro OSVČ 25 000 korun

Vláda na svém jednání 31. března 2020 schválila, že OSVČ postižené pandemií dostanou od státu jednorázovou částku v přibližné výši 25 tisíc korun....

Pohyb zboží a osob

Pomáhejme si navzájem

Jsme komunita, a tak si pojďme pomáhat.

Pokud i vy chcete ostatním nabídnout svou pomoc, výrobky či služby zdarma, neváhejte nás kontaktovat emailem. Vaši nabídku umístíme na web a do dalšího newsletteru. 

Close

Potřebujete pomoct? Poradit?

Neváhejte nás kontaktovat!
tel: +420 224 833 090
e-mail: info@chambre.cz

Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru newsletteru.

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

#PRŮZKUM – Mezinárodní obchodní barometr

Aby francouzský trh měl k dispozici relevantní informace z mezinárodních trhů, spojili své síly francouzští poradci pro zahraniční obchod (CCE) a francouzské obchodní komory působící v zahraničí a za účelem pravidelného monitoringu připravili Mezinárodní obchodní barometr.