Ze života komory  •  Actualités

Francouzsko-italsko-český koktejl na MSV

V úterý 8. října se v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu uskutečnil Francouzsko-italsko-český koktejl. Hosty přivítal Karel Havlíček, ministr průmyslu a obchodu České republiky, který vyzdvihl kreativitu Francie a Itálie, jež mohou být zdrojem inspirace pro ČR. Roland Galharague, velvyslanec Francie v ČR a Pavel Zezula, honorární konzul Itálie, shodně kladli důraz na spolupráci v rámci Evropské unie. Francouzský velvyslanec také označil Česko za zemi s průmyslovou tradicí i budoucností, jež se pro mnohé francouzské firmy osvědčila jako dobrá volba pro zahraniční expanzi a doufá, že další firmy budou následovat. 

Pořadateli koktejlu jsou Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) a Italská obchodní a průmyslová komora v ČR (CAMIC), jež na zahájení koktejlu reprezentovali Roland Bourgeois, prezident FČOK a Alessandro Pasquale, viceprezident CAMIC. Partnery koktejlu byly společnosti Total (Lukasz Semeniuk), Synergie (Arnaud Burnel) a Camozzi. 

Ostatní články

Ze života komory  •  Networking  •  Víno a destiláty

Beaujolais nouveau a Svatomartinské na břehu Vltavy

Laťka kvality degustačního večera mladých vín se každý rok posouvá výš a výš. Letos se v režii Francouzsko-české obchodní komory konal již 16. ročník...

Ze života komory

Top Executives Breakfast v sídle Veolia

Francouzská společnost Veolia je pro většinu z nás synonymem vodárenství. Firma však působí v oblasti energií a odpadového hospodářství.

Příští akce

TCC, s.r.o.  •  Prague

Top Executives Breakfast, TCC

This event is reserved exclusively for top executives and active decision
makers, members of the French-Czech Chamber of Commerce.

Topic: ALLOWING...

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin