Ze života komory

První Top Executives Breakfast v roce 2020 v sídle TCC

Vyhledávaná pravidelná akce určená vedoucím pracovníkům z řad členských společností se poprvé v letošním roce uskutečnila v prostorech společnosti TCC, HR poradenské a vzdělávací společnosti, se sídlem v pražském Karlíně.

Hlavním hostem a mluvčím byla Marta Fabiánová, Senior Consultant TCC online. Její téma Allowing Mistakes in High Performance Culture vyvolalo mnohé reakce účastníků, kteří sdíleli vlastní zkušeností a zapojili se do diskuse.

Serge Dupaux ze společnosti Creative Dock mj. zdůraznil, jak je důležité být vůči chybám otevřený, neboť sdílení a diskuze vede k eliminaci a možnosti se chybě v budoucnu vyhnout. Manažeři rovněž zdůraznili, že schopnost přijmout vlastní chybu vede ke zvýšení důvěry zaměstnanců.

V diskuzi se potvrdilo, že otevřená komunikace pomáhá chybu a možné nedostatky odhalit a najít efektivní řešení nápravy. I zde platí, že je dobré si hned na začátku říci, co je a co není jako chyba v rámci pracovní náplně přijatelné. S vlastními zkušenostmi s přijímáním a nápravou chyb ve firmě přišel mj pan Jakub Kejval z Bureau Veritas či Martin Huba ze S&you - SYNERGIE.

Pan Philippe Brunel z ekonomického oddělení Francouzské ambasády informoval jako tradičně o novinkách z francouzské ekonomiky.

Další setkání proběhne v pátek 24. února 2020 v Pierre Fabre Tchéquie a 14. února připravujeme setkání pro top manažerky v PeopleTobusiness.

Ostatní články

Ze života komory

Top Executives Breakfast v sídle Veolia

Francouzská společnost Veolia je pro většinu z nás synonymem vodárenství. Firma však působí v oblasti energií a odpadového hospodářství.

Ze života komory

Top Executives Breakfast

Pravidelné setkání vrcholných manažerů členských společností je nově měsíční. Hostiteli snídaní však už nejsou jen členské hotely, ale také...

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin