Galavečer a udílení Cen Francouzsko-české obchodní komory

Cena :
Viz níže v textu

Akce je určena pro přihlášené uživatele – členy. Pro přístup se prosím přihlaste do členské části webu.

Přihlásit se *please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

Jedinečný večer na téma udržitelnosti

[Translate to Tchèque:]

 

Jedná se o nejprestižnější událost francouzsko-české podnikatelské komunity! Na galavečeru se každoročně v exkluzivních prostorách schází více než 200 česko-francouzských manažerů, vrcholových manažerů a zástupců institucí. Součástí programu je slavnostní večeře, kulturní program a předávání cen Komory.

OHLÉDNUTÍ ZA GALAVEČEREM 2022

Program

Večer věnovaný udržitelnosti

Udržitelnost: model rozvoje, který uspokojuje potřeby současnosti, aniž by ohrožoval schopnost budoucích generací uspokojovat své vlastní potřeby. (Brundtlandova zpráva, Světová komise OSN pro životní prostředí a rozvoj, 1987).

„Poslední tři roky nám připomněly, že žijeme v prostředí, které se neustále mění. Stabilita, dosažený komfort a svoboda nejsou samozřejmostí a aby naše postavení na trhu bylo pevné, musíme se neustále přizpůsobovat situaci. 

Francouzsko-česká obchodní komora se této dynamice rozhodla čelit ambiciózním způsobem: a sice tím, že k této dynamice bude sama přispívat. Spíše jednat a spoluvytvářet, než čekat a pak se přizpůsobovat okolnostem. Naší ambicí je stát se pro naše členy myšlenkovou laboratoří přinášející inspiraci, vyzdvihovat inovace a otevírat debaty, abychom společně budovali ekonomiku zítřka.“

Michal Macko, ředitel

Na podporu této strategické vize jsme jako hlavní téma galavečera komory v roce 2023 vybrali udržitelnost: jak jednat dnes ve prospěch budoucích generací na environmentální, sociální a ekonomické úrovni. Tento večer vyzdvihne skvělé iniciativy, ocení udržitelné závazky firem a podpoří střídmou a odpovědnou spotřebu.

 

Večer v historickém a netradičním prostředí

Komplex Gabriel Loci se nachází na Smíchově v blízkosti zahrady Kinských a vyniká svými vysokými věžemi a mohutností. Tato historická budova je svědkem minulosti, která se musela v průběhu staletí proměňovat a přizpůsobovat, a dnes je dokonalým příkladem udržitelnosti. Gabriel Loci, postavený v 19. století v novorománském slohu, byl původně benediktinským klášterem. Z kultovního místa pro mnichy a jeptišky se pak do 30. let 20. století stal sídlem ministerstva pošt a telegrafů a poté až do roku 2012 Muzeem pošty. Dnes je Gabriel Loci jedinečným místem zasvěceným kultuře a umění, sídlí zde čeští a slovenští umělci, slouží jako kulisa pro natáčení mezinárodních filmů a pravidelně se zde konají koncerty, výstavy apod.

 

Zodpovědný kulinářský zážitek

Udržitelnost bude i na vašem talíři! Zveme vás na kulinářskou cestu, která spojuje gastronomii a odpovědnost, chuť a angažovanost. Oslava umění žít v souladu se zásadami odpovědného stravování. U každého stolu bude maximálně 10 hostů, což zajistí kvalitu a diskrétnost debaty.

 

Slavnostní předávání Cen FČOK

Každoročně se během slavnostního galavečera francouzsko-české podnikatelské komunity udělují Ceny FČOK za společenský či environmentální přínos, za ekonomickou odolnost a agilitu, jakož i za úspěchy, které podporují rozvoj francouzsko-českých ekonomických vztahů. V letošním roce budou Ceny komory 2023 uděleny firmám za jejich přínos ve společenské oblasti, v oblasti životního prostředí a ekonomiky. Ceny budou uděleny v následujících kategoriích: Společenská odpovědnost firem (podkategorie malé a střední podniky a podkategorie velké podniky), Ekonomický růst a Integrace V.I.E. ve firmě.

 

Ceny FČOK 2023                             OHLÉDNUTÍ ZA CENAMI 2022

 

 

Ceny a podmínky

Firemní nabídka: stůl se jménem vaší společnosti

Skvělá příležitost pozvat vaše významné klienty a partnery na obchodní akci oslavující umění žít a společenskou odpovědnost!

Stůl pro 10 lidí        

    65 000 CZK bez DPH    
Rezervace více stolů         na vyžádání

Firemní nabídka

 

Komunikace

  • Vaše logo na pozvánce a na webové stránce akce
  • Digitální pozvánky pro vaše klienty a partnery
  • Balíček fotografií z vaší účasti na akci

Událost

  • 10 osob u stolu
  • VIP vstup pro vás a vaše hosty
  • Strategicky umístěný stůl s prioritní obsluhou (po hlavních partnerech)
  • Stůl s vaším jménem a logem společnosti

 

Individuální vstupné

EARLY BIRD (pouze členové, do 10. dubna 2023 23:59)

1 místo    2 990 CZK bez DPH
2 místa   5 980 CZK bez DPH

 

BĚŽNÁ CENA (od 11. dubna 2023)

Člen:

1 místo     4 990 CZK bez DPH 
2 místa     9 990 CZK bez DPH 

 

Nečlen:

1 místo      9 990 CZK bez DPH

 

Platební a storno podmínky

Vstupné můžete zaplatit přes online platební bránu integrovanou na webových stránkách, faktura bude automaticky vygenerována a zaslána e-mailem. Pokud si přejete platit fakturou, prosím  kontaktujte nás.

kontaktujte nás

 

Nemůžete se již akce účastnit? Předání vaší vstupenky třetí osobě je bezplatné. Při zrušení účasti 3 týdny a méně před konáním akce je účtován storno poplatek:

  • Zrušení účasti 21 dní před akcí: 20 % z účtovaného vstupného.
  • Zrušení 14 dní před akcí: 50 % z účtovaného vstupného.
  • Zrušení 7 a méně dní před akcí: 100 % vstupného.

 

 

 

Institucionální partneři

Mediální partner

Místo konání akce