Veletrhy a výstavy

[Hybridní] Francouzsko-české fórum na téma udržitelného průmyslu a energetické účinnosti

BVV Administrativní budova - Kinosál 102
Výstaviště 405/1
603 00
Brno
Česká republika

Jazyk : Česky, tlumočení do angličtiny

Cena :
Zdarma

EAkce již skončila

*please note that booking the event in your calendar does NOT mean that you are registered. You need to register first if you want to attend an event.

Akce se koná v průběhu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, v České republice a rovněž přístupný online na VIMEO.

[Translate to Tchèque:]

 

Cílem francouzsko-českého fóra o udržitelném průmyslu a energetické účinnosti je představit konkrétní příklady využití inovativních technologií a řešení v následujících oblastech: úspory energie v průmyslu, snižování uhlíkové stopy, zelené materiály a cirkulární ekonomika.

Fórum pořádá Sustainaible Business Forum Francouzsko-české obchodní komory ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR a za podpory Komerční banky, společností Manutan, Schneider Electric, TotalEnergies a Veolia.

 

Program: 

Během diskuze se společnosti podělí o své konkrétní zkušenosti: osvědčené postupy, příběhy o úspěchu, získané zkušenosti a zavedená řešení pro udržitelnější činnost.

Hybridní událost : osobně i online

Akce se bude konat osobně na Brněnském výstavišti BVV, v administrativní budově - Kinosál 102, během veletrhu MSV Brno. 

Můžete se rovněž účastnit online připojením přes platformu vimeo na tomto odkaze : https://vimeo.com/event/2454050 

Praktické informace

  • Kontext: akce pořádaná v rámci MSV 2022
  • Místo: BVV Administrativní budova - Kinosál 102
  • Podmínky vstupu: zdarma, u vstupu na Fórum budete požádáni o vstupenku na MSV. Při registraci nám prosím dejte vědět, zda potřebujete kód pro získání volné vstupenky na veletrh
  • Jazyk: v češtině, tlumočeno do angličtiny 

 

Institucionální partneři

Firemní partneři

Místo konání akce

 

U vstupu na Fórum budete požádáni o vstupenku na MSV. Při registraci nám prosím dejte vědět, zda potřebujete kód pro získání volné vstupenky na veletrh.