MSV – nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední a východní Evropě

Mezinárodního strojírenského veletrhu, který je považován za nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě a který je často označován za „Hannoverský veletrh střední Evropy“, se každý rok účastní více než 1 300 vystavovatelů ze 43 zemí. Ti se pak na celkové ploše 45 000 mkaždoročně setkávají s více než 60 000 návštěvníky, z nichž polovina je ze zahraničí.

Francouzský pavilon na veletrhu představuje špičkovou francouzskou kvalitu a francouzské know-how. Každoročně zde své nejnovější inovace představuje patnáct firem, které jsou ztělesněním francouzské kvality v oblasti průmyslu.

MSV 2024: 08.- 11. 10. 2024 • Brno

Veletrh s mezinárodním přesahem

MSV je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. V roce 2023 se ho zúčastnilo přes 1 300 vystavovatelů ze 43 zemí. Na akci přilákali 60 000 návštěvníků z celého světa, přičemž 50 % vystavovatelů přijelo ze zahraničí. Oficiálně byly zastoupeny Čína, Indie, Maďarsko, Moldavsko, Polsko, Rakousko, Slovensko, Tchaj-wan, Uzbekistán, Kolumbie, Nizozemsko, Spojené státy, Ukrajina, Německo a samozřejmě Francie.

Hlavní témata: průmysl 4.0 a digitální továrna

Kromě klasických témat, jakými jsou průmysl, strojírenství a elektrotechnika, se MSV již několik let věnuje průmyslu 4.0, digitální továrně a cirkulární ekonomice.

Francouzský pavilon: průmyslové know-how z Francie

Patnáct francouzských společností zde každý rok představuje špičkovou francouzskou kvalitu v oblasti průmyslu a těší se tak pozornosti, s níž veletrh sledují manažeři firem, média, zástupci odborných klastrů i čeští politici.

Průmysl je motorem českého hospodářství

Česká republika patří tradičně mezi nejprůmyslovější země Evropy. Průmyslový sektor zaměstnává zhruba 38 % populace a představuje 40 % HDP.

Průmyslový veletrh spojující mnoho oborů

Obráběcí stroje, materiály a komponenty pro strojírenství, elektronika, automatizace, měřicí technika, hydraulika a pneumatika, plasty, obrábění a zpracování kovů… Na MSV naleznete veškeré průmyslové obory.

Spojení s veletrhy Envitech, Transport & Logistika a Woodtec

Souběžně s MSV se konaly další tři veletrhy: Mezinárodní veletrh transport a logistika (TRANSPORT AND LOGISTICS), Mezinárodní veletrh technologií pro ochranu životního prostředí (ENVITECH), Mezinárodní veletrh dřevařského a nábytkářského průmyslu (WOODTEC), International Machine Tools Exhibition, International Plastics, Rubber and Composites FairInternational Welding  FairInternational Foundry FairInternational Surface Technology Fair, a Digital Factory 2.0.

Vybavený stánek na klíč a frankofonní tým k dispozici

Cenu jednotlivých stánků přizpůsobíme vašim potřebám a rozpočtu. Náš tým zajistí veškerou organizaci, na místě se postará o potřebnou viditelnost a bude vás doprovázet po celou dobu akce.

Francie je pro nás významným partnerem

Francie je naším pátým největším obchodním partnerem  a také pátým největším zahraničním investorem s téměř 470 podniky, z nichž 70 % působí v průmyslu.

 

 

Sdílet tuto stránku Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin